Szegedi Pázsit SE: Szabó(3), Márki(3), Arató(3), Szabó-Arató páros(0)

zárójelben a győzelmek száma

ATSK Terem, 2011-10-24 hétfő 18:00 óra

Egyszerre három asztalon vívtuk a küzdelmet.
Az első körben Arató nehezen őrölte fel Erdélyit, Szabó Fránki ellen változatos meccsen (1:0, 1:2,3:2), három játszma szoros, egy-egy pedig nagy különbségű volt. Márkinak 2:0-ás előny után kicsit lankadt a figyelme és máris 2:2. A döntő játszma 2-3 pont távolságot tartva meglett. (3:0) A második körben Arató Fránki ellen 2:0-ra ellépett, de utána az ellenfél villám fonákjai ellen nem tudott mit kezdeni, és máris 2:2. A döntő játszma aztán ismét a mi javunkra billent. Szabó ellen Tutrainak, Márki ellen Erdélyinek nem volt ellenszere, és megvolt a CSB meccs (6:0). A harmadik körben Szabó magabiztosan győzött Erdélyi ellen, Arató Tutrait míg Márki Fránkit verte egyformán izgalmas mérkzéseken (9:0) A párosban a sokat hibázó pázsitos pár az első játszma megnyerése után sima vereséget szenvedett.
Magabiztos győzelemnek tűnik, de volt jó pár kiélezett meccs.