Szegedi Pázsit SE: Szabó(3), Németh(3), Márki(2), Márki-Arató páros(1)

zárójelben a győzelmek száma

ATSK terem, 2012-04-11 szerda 18:00 óra

A közvetlen előttünk álló csapattal játszottunk. Nagy csatára volt kilátás és ez be is igazolódott, bár a végeredmény ezt nem tükrözi híven.
Az első körben Némethet az első két játszmában lelőtte Papp a pályáról, aztán nagyon szoros szettekben mégis a mi játékosunk hozta a mérkőzést. Közben Szabó magabiztosan verte Torjait. (2:0) A következő körben Márki meglepő vereséget szenvedett Gömöritől, ráadásul játszmát sem tudott nyerni. A másik meccsen Németh könnyen nyert Torjai ellen. (3:1) A harmadik körben Márki 0:2-ről fordított, nem is akárhogyan. Két játszmában is 6:10-ről hozta a szettet. Szabó Gömörit verte nagyon simán. (5:1). Ezzel már a legalább egy pont megvolt, de nem akartunk megelégedni ennyivel. A negyedik körben Márki Torjait, Németh pedig Gömörit verte nagyon meggyőzően. (7:1) Ezzel nemcsak, hogy megvolt a 2 pont, hanem az egymás elleni meccsünkön is mi voltunk a jobbak. Az utolsó körben Szabó fordulatos mérkőzésen (0:1,2:1,2:2,3:2), négy szoros játszma után egy simában a végén, verte Pappot, közben a Márki, Arató páros nagy csatában, hasonló izgalmak közepette (1:0,1:2,3:2) múlta felül a Gömöri, Torjai párt.(9:1)
A mérkőzésen négy 3:2-es eredmény született, és mindegyiket hoztuk. Ezért alakult ki ilyen nagy arányú győzelem, ami azért kicsit becsapós, de mindenképpen megérdemelt.