Szegedi Pázsit SE 5 : 5 Team Experte

Szegedi Pázsit SE: Szabó(3), Németh(1), Arató(1), Szabó-Arató páros(0)

zárójelben a győzelmek száma

ATSK terem, 2012-04-11 szerda 20:00 óra

A szatymazi csapat nehéz falatnak ígérkezett, és már a pontszerzés is jó eredménynek tűnt, persze azért nem mondtunk le a győzelemről sem.
Nagyon jól kezdtünk. Szabó remek játékkal 5 játszmában múlta felül a jól ütő ellenfelét, egy végletekig kiélezett meccsen. Németh magabiztosan verte Havelantot. (2:0) A következő körben Arató sajnos nem tudta jól fogadni Marosvölgyi szerváit és sokat hibázott kecsegtető helyzetekben is. Bukta. Sajnos Németh sem járt sikerrel Árpási ellen, aki az előző vereség miatt még az elején bizonytalankodott, de később magára talált és hozta a mérkőzést. (2:2) A harmadik körben Szabó a jól pörgető Marosvölgyit míg Arató Havelantot verte szoros játszmákban (4:2). Megint megléptünk kicsit. A negyedik körben aztán megint az ellenfél dominált. Arató három szoros szettben veszített, közben Németh sem tudott mit kezdeni Marosvölgyi erőteljes pörgetéseivel. (4:4) Megint iksz. Az utolsó egyesben Szabónak az elején meggyűlt a baja a szinte mindent beverő Havelanttal szemben, de aztán fokozatosan felőrölte ellenfelét és az utolsó játszmát nullára hozva előnyhöz juttatta csapatunkat. (5:4)
A Szabó, Arató párosra várt a feladat, hogy győzelemre vezesse a csapatot, a Marosvölgyi, Árpási párossal szemben, akik még nem szenvedtek vereséget ebben a bajnokságban párosban senkitől. És most sem. Bár nagyon küzdöttünk és volt esélyünk, de nem tudtunk élni vele. (5:5)
Igazságos pontosztozkodás. Csapatunk szekerét most főként a jó formában játszó Szabó húzta. Ezzel a ponttal jó esélyünk va a 6. hely megszerzésére is, de 7.-nél rosszabbak már nem lehetünk.