Pázsit: Tanács - Bakos, Farkas Attila, Havranek, Péczely, Tihanyi, Tóth Z.

Jó(k): senki

Gól: Bakos, Tóth Z 2, Tihanyi, Péczely, Havranek.

Játékvezető: Rácz

6-14. 40 perc alatt 20 gól. 14 ebből a Pázsit kapujába. Sokat nem is kell egy ilyen gyászos mecsről beszélni. A gólkülönbség láttán azt lehet hinni, hogy teljesen más szinten játszott az ellenfél, de ez nem így van, csupán jobban használták ki helyzeteiket és a pálya adottságait. De erre az eredményre nincs kifogás, sem a hiányzók száma, sem az ünnepek, semmi.
Pár szó arról, hogyan alakult ki a végeredmény. A zöldek összevissza rohangáltak, a DEPO rendszeresen lőtte a gólokat, így az első félidő végére már nem lehetett tudni hány gólos a hátrány csak azt, hogy a zöldek nem lőttek egyet sem. A második félidőre valamennyire összekapta magát a Pázsit, de góljaik nem felépített akcióknak köszönhetőek, sokkal inkább találtak, mint például egy plafonról levágódó labda, egy félpályán leszerelt utolsó ember, vagy egy kapus hátáról bepattanó büntető.
Ezt a mérkőzést csak azért kell megjegyezni, hogy többször ne is forduljon hasonló elő!