Pázsit: Schmíz D - Perényi, Bakos, Schmíz I, Tóth - Farkas A, Tanács, Bálint, Havranek.

Jó(k):

Gól: Havranek, Schmíz I

Játékvezető:

Nem jó érzés vesztes meccsről írni, rövidre is veszi mondandóját az író, tartsuk meg a szavakat a győzelmeknek. Ha a végeredményt nézzük ismét egy komolyabb verésbe szaladt bele a Pázsit, mivel a hat még gombócból is sok. Aki, viszont látta a mérkőzést megerősítheti, hogy nem volt ez annyira egyoldalú. A zöldek sok esetben kifejezetten tetszetős játékkal rukkoltak elő, sőt a második félidő főleg arról szólt, hogy beszorították ellenfelüket a saját térfelükre. De ami az egyik oldalon lövés fölé, mellé ment, esetleg a kapusban elakadt, az a másik oldalon bepattant a kapufáról, a kapus kezéről, illetve az ellenfél térdéről.
Az első félidő 0-3-mal zárult, ami gyorsan 4 lett. A Pázsit góltalanságát Havranek törte meg, egy ügyes cselsorozat után ravasz módon járt túl a PB kapusán. Mivel az összes eddigi nagy lövést megfogta, így egy ballábas gyenge hazagurítással próbálkozott a támadó, igaz a bal sarok helyett középre ment, de ez zavarta meg a hálóőrt, aki annyira megijedt, hogy a labdát nem merte fogni és a lába között bevánszorgott. Ennél szebb gólt is tudtak lőni a zöldek, mikor is Perényi, Tóth Z., Bakos illetve Schmíz I. néhány kényszerítővel totálisan lenullázták az ellenfél védelmét, majd Schmíz Pisti az üres kapuba vágta a labdát. Igazi Pázsitos gól!
Természetesen nem hibátlanul játszott a Pázsit, de a 2-6 erős túlzás, reméljük a jövőben javul a helyzetkihasználásuk. Zöld a fű, de még zöldebb a Pázsit!

Tudósító: -Havranek P.-