Szegedi Pázsit SE: Szabó(3), Márki(2), Arató(1), Szabó-Márki páros(1)

zárójelben a győzelmek száma

ATSK Terem, 2011-10-24 hétfő 20:00 óra

Egyszerre három asztalon csaptunk a lovak közé.
Az első körben Arató nem tudott mit kezdeni az egyébként jól játszó Lázár tömeges hálós és csuszás labdáival. Szabót többször megvavarta Terhes "Csibe" meglepő leütéseivel, azért szoros meccsen diadalmaskodott. Márki nagy csatában végül legyőzte Tóth Pistát. (2:1) A második kör még jobban alakult számunkra. Arató Tóth Pistát verte 3 játszmában nem engedve kibontakozni remek tenyeres pörgetéseit. Szabó két szoros játszma után egy könnyebb szettel győzte le Lázár Vilit. Márki végsőkig kiélezett küzdelemben, döntő szettben 9-re húzta be a meccset Terhes ellen. (5:1) És jött a legrosszabb körünk, a harmadik. Márki nem találta az ellenszert Lázár Vili magabiztos játékára, Szabó magabiztosan győzte le Tóth Pistát, Arató végig kiélezett, szoros meccsen, döntő játszmában 9-re kikapott.(6:3) Tehát eldőlt. A párosnak már a 2 pont szempontjából nem volt jelentősége. Az ellenfél a friss Lajkó-Végh párossal állt fel. Két sima játszma után a harmadikért igencsak meg kellett küzdeni. Jóval 10 fölött járt az eredmény, mire sikerült behúzni a győzelmet.