Szegedi Pázsit SE 7 : 3 MAVIR Rt.

Szegedi Pázsit SE: Arató(2+1), Márki(1+1), Vass(1+1), Arató-Márki páros(0)

zárójelben a győzelmek száma

ATSK terem, 2012-03-30 péntek 20:00 óra

Rossz előjelekkel indultunk az összecsapásra, mert sérülések miatt két éljátékosunk nélkül kellett játszanunk. Váratlanul ért bennünket a hír, hogy az ellenfelünk még nagyobb bajba került, mert pár órával a mérkőzés előtt harmadik játékosuk, Terhes "Csibe" Józsi térdsérülést szenvedett és nem tudott asztalhoz állni. Az idő rövidsége miatt már nem tudtak 3. játékost szervezni csapatukba, így két játékossal próbálták meg a pontgyűjtést, azaz 3:0-ás vezetésről indultunk. (3:0)
Az első körben a hosszú idő után asztalhoz álló Vass Tibi nem bírt a jó formában, magabiztosan játszó Lajkóval, míg Márki Jocó magabiztos kezdés után kicsit kiengedett, de végül újított és legyűrte Lázárt. (4:1) A második etapban Arató idény eleji formában, gyengén játszva, folyamatos hátrányból fordított a mérkőzés elején jól, magabiztosan játszó, de a végére érthetetlenül elbizonytalanodó és sokat hibázó Lajkó ellen. Közben a másik asztalnál az egyre jobban játszó Vass meglepetésre nagyon símán verte a mai napon kissé dekoncentrált Lázárt. (6:1) A harmadik körben két indiszponált játékos mérkőzésén Arató legyűrte Lázárt, míg a másik asztalon a nagyon sokat hibázó Márki szoros mérkőzésen kikapott a jó formában játszó Lajkótól. (7:2) A párost jobb elfelejteni. Az Arató-Márki párosunk iszonyatosan gyengén játszott, szinte alig találtak asztalt. Így megérdemelt vereséget szenvedtek a Lajkó-Lázár kettőstől. (7:3)
A két fontos pontnak és Vass remek győzelmének lehet örülni, másik két játékosunk formája azonban elég pocsék.