Pázsit: Schmíz D. - Perényi, Bakos, Lesznek, Tihanyi - Tanács, Arató, Farkas A.

Jó(k): senki

Gól: Farkas A.

Játékvezető: Kucsora (kicsit hazai pályát fújt a Vízműnek)

Nehéz meccs ígérkezett a tavalyi bajnok ellen,és az is lett. Sajnos nem tudtunk két sorral szerepelni, talán a késői kerethirdetés is közrejátszott.
A meccs elején a Pázsit kezdett jobban, de sorra kimaradtak a jobbnál jobb helyzetek. Aztán ahogy ilyenkor lenni szokott, egy kapu közeli rossz összjáték után az ellenfél lőtt gólt, ezzel kicsit elbizonytalanodtunk, de teljesen egyenrangú küzdelem folyt. Közben mindkét csapat több gólszerzési lehetőséget szalasztott el.
Sajnos már a második félidő elején megszerezte a Vízmű második gólját, s ezzel egyre magabiztosabb lett, míg az ellenfélnek fokozatosan elfogyott a hite. Sorban kaptuk a gólokat, így lett 4:0, majd végre megszületett a becsületgólunk. Még 5 perc volt hátra, de ahelyett, hogy tovább csökkentettük volna a hátrányt, szinte a gólunk után azonnal gólt kaptunk, ezzel lényegében elszállt a meccs. Végül maradt az 5:1-es zakó.
Sajnos nem játszottunk jól. Brusztoltunk, de semmi összjáték nem alakult ki. Hiányoztak a jó és gyors passzok, a kényszerítők, a pontos befejezések, a gyors gondolkodás. Azaz szinte minden, ami ezen a kis pályán szükséges a győzelemhez. Az ellenfél pedig semmi különöset nem csinált, de azt jól. Sokat kell fejlődni, de míg élünk remélünk.