Pázsit: Schmíz D - Tanács, Bakos, Péczely, Tihanyi - Bálint, Perényi, Arató, Havranek.

Jó(k): mindenki

Gól: Havranek 3, Bálint 2.

Játékvezető: Kucsera (jól)

Egy Pázsitos soha nem adja fel! Ez a mondat tökéletesen összefoglalja a Pázsit SE és az AS Kóma csapatának kedd éjszakai mérkőzését. Miután villámgyorsan kétgólos hátrányba kerültek, nem túl jóval kecsegtetett Arató mester legényei számára a meccs, de a zöldeket soha nem szabad leírni. A játékkal nem volt különösebb probléma, gyors, kevés érintős támadásokkal próbálkoztak, több helyzetet is sikerült kialakítani, de a befejezésekkel már gondok akadtak. Az AS Kóma csatára ezzel szemben erőszakos lefordulásaival sokkal nagyobb százalékban értékesítette helyzeteit, így az első 5 perc után 2-0 volt a pirosaknak. Az első sorcserét újabb bekapott gól követte (0:3), majd Perényi Szilu passza után Havranek a félpályáról elemi erővel a jobb felső sarokba bombázott, visszahozva a Pázsitot a mérkőzésbe (1:3). Ezután a félidő végéig a küzdelem volt jellemző, de újabb gól nem született.
Szünet után kevéssel újabb gólt kaptunk (1:4), aztán 5 perccel később ügyes kombinációk végén Arató Tamás passzolt az érkező Bálintnak, aki éles szögből magabiztosan lőtte a labdát a már üresen álló kapuba(2:4). A mester nagy formában játszott, az utolsó öt percben gyorsan újabb három gólpasszt adott. Először Havranek lőtte ki a bal alsót, majd Bálint Zsolti egyenlített, a végén pedig egy szabadrúgás gyors elvégzését követően Havranek gurított közelről a bal alsó sarokba.
Összességében megérdemelt győzelmet aratott a Pázsit, mivel játékban ellenfelük fölé emelkedtek, de a helyzetkihasználás még mindig nem tökéletes.