Pázsit: Schmíz D - Farkas A, Bálint, Tihanyi, Perényi, Bakos, Molnár.

Gól: Tihanyi 3, Molnár 2, Perényi, Bakos

Játékvezető: Bálint

A zöld hadsereg háborút nyert!
Sajnos csak 7-en tudtunk elindulni kedd késő délután a kiesési rangadóra. Egy új sofőr is debütált csapatunkban, Béla személyében. Sajnos a mester sem tudott velünk tartani, de biztató szavakkal küldött el minket a mórahalmi ketrecbe.
Szokás szerint a meccs elején rögtön hátrányba kerültünk, az ellenfél egy jól eltalált szabadrúgásból szerzett vezetést. Ennek ellenére továbbra is támadó szellemben léptünk fel, és pár perc múlva Szilu jóvoltából egyenlíteni is tudtunk. Ezután érkezett Bakos (sofőr) Bélánk és már a Pázsit csapatánál volt az előny. A félidő állása is maradt 2:1.
A második félidőben következtek Molnár Laci és Tihanyi Ádám percei. Utóbbi egymás után 3-szor talált be így már 5:1-re vezettünk. Ezek után az ellenfél csapata teljesen feladta és inkább a játékvezetővel, illetve a mi faragásunkkal foglalkozott. A kegyelemdöfést Molnár Laci adta meg, először egy ellenféltől elcsent labdát juttatott az ellenfél hálójába, majd a végén egy szöglet után volt eredményes.
Ezen az estén az Apokalipszis csapatának nem volt esélye a jól szervezett védekezést és a jó támadójátékot nyújtó Pázsit csapata ellen. Szerencsére a csapat akkor nyújtotta az egyik legjobb teljesítményt, mikor kellett, és így bennmaradt az A ligában.