PÁZSIT SE: Bicskei - Oláh, Arató, Szokol, Tóth Z, Lesznek, Vass, Tanács, Kiss.

Gól: Kiss 2, Vass.

Jók: senki

Játékvezető:

Ha nyertünk volna bent maradunk, nem sikerült, és ezért csak magunkat okolhatjuk. A negyedik kapusunkat avattuk ebben a szezonban. Bicskei állt a kapuba, de ez sem hozott szerencsét.
Langyos iramban kezdődött a mérkőzés. Az ellenfél kényelmes adogatásait az ésszerűséget félretéve letámadással igyekeztünk megzavarni, ami a mi esetünkben fejetlen kitámadásban realizálódott. Egy ilyen eset után megkaptuk a kontra gólt. Aztán röviddel ezután egy kapitális hiba következett. Mi adtunk gólpasszt az ellenfélnek. Még 10 perc sem ment el, máris 0:2. Aztán kaptunk mégegyet. Közben kihagytuk a összes lehetéségünket, mert az összjáték helyett az egyénieskedést választottuk. Az első normális támadásunkkal szépítettünk egy hármas szép összjáték után a kapu elé belőtt labdára Kiss érkezett a hosszún, és az üres kapuba belsőzött. Ezzel a meccsben maradtunk.
A második félidőben már az ellenfélnek sem volt jó a helyzetkihasználása, bár kevesebb helyzet adódott mindkét kapu előtt egy darabig, mint az első félidőben. Aztán Vass szokásához híven szépségdíjas gólt szerzett egy kapu elé lőtt labdából, és ismét izgalmas lett a meccs. Hajtottunk az egyenlítésért és most már több gólszerzési lehetőség is adódott előttünk, de mindent kihagytunk. Persze jött a büntetés és egy ajándéklabda után megkaptunk az újabb kontragólt. A vége előtt egy perccel még Kiss felsősarkos bombagólja pici reményt hozott, és a szűk idő alatt még akadt is helyzetünk, de az eredmény maradt.
Most nemcsak a helyetkihasználásunk volt gyenge, hanem a játékunk is. Nagyon sűrű a mezőny a tabella alján, a kiesés tekintetében még bármi lehet. Ha az utolsó fordulóban végre győzünk, akkor bent maradunk biztosan.

Tudósító: - at -